Jirka Chomát

Autor

Ahoj, jmenuji se Jirka Chomát a jsem autorem fotografií na těchto stránkách. Fotím především krajiny, příroda mě uchvacuje svou rozmanitostí, světlem a barvami. Zároveň si při výpravách do přírody odpočinu a cestování za fotografiemi mne baví. Moc rád fotím architekturu, zajímá mě obzvláště historická architektura. Věnuji se i fotografiím lidí, žen i aktů.

Tykejme si, prosím.

Fotografie pro vás

  • Mohu pro vás vytvořit portrétní fotografie v ateliéru i exteriéru.
  • Fotografuji také večírky, firemní akce a společenské události.
  • Fotografie prezentované na těchto stránkách můžete použít jako výzdobu kanceláře, obývacího pokoje, na internetových stránkách, v tištěné publikaci a podobně.

Ve výše jmenovaných případech, ale i v mnoha dalších, mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace

Nenašli jste to, co jste hledali?

Pokud jsem vám na této stránce neodpověděl na všechny vaše otázky, použijte prosím níže uvedený formulář a napište mi svůj dotaz.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
 

Fotograf v akci

Život fotografa je plný napětí, starostí, obav a radosti. Většinu svého času tráví na cestách, leze do kopců, chodí, čeká na rozednění, čeká až odejdou mraky nebo přestane pršet, čeká na dobré světlo, prostě čeká… Fotografa také velice často bolí nohy.

Moje drahá Martina mě takhle nedávno vyfotila svým analogovým fotoaparátem na mém kurzu v Praze. Děkuju, že mi pomáháš se životem i focením, Marti.

Mířím foťákem na most Legií ze Střeleckého ostrova.
Mířím foťákem na most Legií ze Střeleckého ostrova.

Na kurzu u Hanavského pavilonu.
Na kurzu u Hanavského pavilonu v Praze.